Kask narciarski z przyłbicą czarny

Kask narciarski Cairn Electron Visor photochromatyczny

Cairn
0.60588.0.43.55/56
729,99 zł

- kask narciarski damski i męski chroniący głowę
- soczewka adoptująca zmianę intensywności naświetlenia stoku
- dla amatorów i zaawansowanych narciarzy
- maksymalna wytrzymałość, super lekkość
- przyłbica fotochromatyczna z soczewką adoptującą kat. 1 > 3

Kolor
  • czarny
  • biały
  • różowy
Rozmiary
  • 55/56

 

Niezbędnym wyposażeniem każdego narciarza jest odpowiednio dobrany kask narciarski. Kask Cairn Electron Visor Photochromic z szybką to propozycja znanej na całym świecie francuskiej marki, lidera w dziedzinie sprzętu do narciarstwa zjazdowego. To co wyróżnia ten model na tle konkurencji to połączenie klasycznej wersji z fotochromatyczną soczewką w postaci przyłbicy.

Dzięki zastosowaniu takiej technologi, jak IN - Mold, wersja Electron Visor Photochromic charakteryzuje się maksymalną wytrzymałością, niezwykłą lekkością i bardzo dobrą amortyzacją.

Z kolei takie rozwiązania jak regulowana wentylacja, wyjmowana wewnętrzna wyściółka, czy wykorzystanie soczewki adoptującej się do każdej zmiany intensywności naświetlenia podnoszą zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort użytkowania.

Jak większość kasków CAIRN, poprzez zastosowanie systemu Wheel Fit, również ten model gwarantuje idealne przyleganie i precyzyjne dopasowanie rozmiaru. Każdy z kasków marki CAIRN przeznaczonych do sprzedaży spełnia wymagania stawiane przez europejską dyrektywę CE EN 1077.

Niewątpliwie wielofunkcyjna konstrukcja kasku CAIRN Electron Visor Photochromic sprawia, że model ten będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących amatorów białego szaleństwa na stokach.

Rozmiary kasku:
S - 55-56 cm
M – 57/58 cm
L – 59/60 cm
XL – 61/62 cm

Waga kasku: 450 G
Soczewka: PHOTOCHROMIC kat. 1 do 3

No reviews

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano do listy życzeń
Dodano do porównania

W tym sklepie internetowym korzystamy z plików cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji zawiera Polityka prywatności.