Bluzy sportowe męskie

Bluzy niezbędne na wyposażeniu każdego aktywnego mężczyzny i sportowca. Każdy możliwy fason. Bluzy z kapturem, bez kaptura, rozpinane i ze stójką. Odpowiednie na każdy rodzaj treningu na zewnątrz czy w hali. Bluzy na siłownię i na co dzień.

Każdy mężczyzna w swej garderobie posiada choć jedną bluzę sportową, będącą elementem odzieży nie oficjalnej. Bluzy męskie cieszą się ogromną popularnością. Nie bez powodu, gdyż można wymienić wiele zalet posiadania takich ubrań. Niezależnie od okazji, projektanci coraz śmielej wprowadzają na rynek odzież sportową przeplataną elegancją. Wszystko zależy od tego do czego ma służyć bluza.

Bluzy sportowe męskie rozpinane

Jeśli na co dzień jesteśmy aktywni warto zwrócić uwagę na bluzy rozsuwane, tzn na suwak. Szybkie zakładanie i zdejmowanie pozwala dopasować tę odzież do uprawianej dyscypliny. Gdy jedziemy na zawody, mecz, na siłownię czy na trening, bluza rozsuwana często zastępuje nam kurtkę i nie koniecznie musimy w tej bluzie ćwiczyć. Tego typu rozpinane bluzy sportowe możemy łatwo i szybko dostosować do każdych warunków pogodowych. Są także odpowiednie jako bluzy męskie na co dzień czy do pracy.

Tę kategorię bluz możemy podzielić jeszcze na bluzy męskie sportowe bez kaptura i z kapturem. Bluzy rozpinane bez kaptura w większości przypadków są używane w zastępstwie kurtki sportowej. Chłodne wieczory, wiosenne i jesienne poranki to odpowiednie pory do ich noszenia. Bluzy sportowe męskie z kapturem wybierane są zazwyczaj ze względu na ochronę łowy przed zimnem. Dlatego bluzy męskie na zimę zazwyczaj posiadają kaptur, choć nie jest to regułą. Bluza z kapturem pozwala utrzymywać ciepło ciała sportowca po rozgrzewce, gdy przygotowuje się do występu w zawodach. Nie można zapomnieć o tym że wśród młodzieży bluzy z kapturem są najbardziej popularne.

Bluzy sportowe z kapturem nie są jednak wygodne do uprawiania sportu. Często kaptur przeszkadza zawodnikowi. Swoboda ruchów podczas startu jest najważniejsza. Wszystko też zależy od uprawianej dyscypliny.

Bluzy męskie wkładane przez głowę

Bluzy sportowe bez kaptura, a wkładane przez głowę posiadają ściągacze w okolicach szyi lub stójkę. Są najczęściej bardziej opięte i przylegają do ciała, jednocześnie nie krępują ruchów. Takie sportowe bluzy męskie są częściej wykorzystywane do uprawiania sportu. Bluzy ze ściągaczem pod szyją wykorzystywane bywają przez bramkarzy piłki ręcznej i nożnej halowej.

Tego typu bluzach projektanci często wkomponowują krótki suwak, tzw 3/4 oraz stójkę przy szyi. W ten sposób są odpowiednie do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów na świeżym powietrzu. Stójka chroni szyję przed chłodem, a regulowany suwakiem dekolt zapewnia wentylacje. Idealnie nadają się jako bluzy piłkarskie czy męskie bluzy do biegania.

Bluzy sportowe potrafią także wraz ze spodniami skomponować odpowiedni kolorystycznie i rozmiarowo dres sportowy.

Jako oficjalny dystrybutor hiszpańskiej marki znajdziesz tu sportowe bluzy Joma na każdą okazję i każdy trening. W naszym sklepie oferujemy także bluzy z nadrukiem w atrakcyjnych cenach.

Dodano do listy życzeń
Dodano do porównania

W tym sklepie internetowym korzystamy z plików cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji zawiera Polityka prywatności.