Buty joma futsal Dribling
 buty halowe joma opinie
 buty Joma sklep
Buty joma futsal Dribling
 buty halowe joma opinie
 buty Joma sklep

Buty Joma Dribling 903 halówki

Joma
DRIS.903.IN-7*
159,99 zł
Brutto Wysyłka: do 24 godz.

- podwójna guma w podeszwie buta
- buty szyte, czerwone
- uniwersalne, przeznaczone na wszystkie nawierzchnie

Rozmiar
  • 40
  • 42

 

Buty do piłki nożnej zaprojektowane i wykonane z materiałów o wysokiej odporności. Wytrzymałe w każdych warunkach. Model butów Joma Drybling odpowiedni model dla wszystkich rodzajów nawierzchni. Szczególnie tam, gidze nie ma profesjonalnej hali czy boiska do piłki nożnej.

Buty wykonane z gumy o potrójnej gęstości doskonale zapewniającej najlepszą wydajność. Twardsza guma w tylnej i środkowej części zapewnia zwiększoną ochronę przy uderzeniu. W środkowej części odpowiednia twardość zapewnia stabilność, a lżejsza gęstość gumy z przodu służy szybszym, kontrolowanym ruchom. Zszyte z cholewką i z dolnym profilem, aby poprawić wrażenie kopania i elastyczność

Więc jeśli zastanawiasz się jakie buty do piłki nożnej halowej wybrać, ten model będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli zastanawiasz się jakie buty do piłki nożnej na asfalt kupić, by były odpowiednie także na sztuczną nawierzchnię czy halę - to Joma Dribling nie zawiedzie. Obuwie polecane także jako buty do piki nożnej dla dzieci.

Brak opini

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano do listy życzeń
Dodano do porównania

W tym sklepie internetowym korzystamy z plików cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji zawiera Polityka prywatności.