Buty halowe joma
halówki buty Joma Dribling
 Joma buty do piłki nożnej męskie
Buty halowe joma
halówki buty Joma Dribling
 Joma buty do piłki nożnej męskie

Buty Joma Dribling 906 halowe

Joma
DRIS.906.IN-6.5*
159,99 zł
Brutto Wysyłka: do 48 godz.

- podwójna guma w podeszwie buta
- buty szyte, czerwone
- uniwersalne, przeznaczone na wszystkie nawierzchnie

Rozmiar
  • 39

 

Buty do piłki nożnej zaprojektowane i wykonane z materiałów o wysokiej odporności. Wytrzymałe w każdych warunkach. Model butów Joma Drybling odpowiedni model dla wszystkich rodzajów nawierzchni. Szczególnie tam, gidze nie ma profesjonalnej hali czy boiska do piłki nożnej.

Buty wykonane z gumy o potrójnej gęstości doskonale zapewniającej najlepszą wydajność. Twardsza guma w tylnej i środkowej części zapewnia zwiększoną ochronę przy uderzeniu. W środkowej części odpowiednia twardość zapewnia stabilność, a lżejsza gęstość gumy z przodu służy szybszym, kontrolowanym ruchom. Zszyte z cholewką i z dolnym profilem, aby poprawić wrażenie kopania i elastyczność.

Więc jeśli zastanawiasz się jakie buty do piłki nożnej halowej wybrać, ten model będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli zastanawiasz się jakie buty do piłki nożnej na asfalt kupić, by były odpowiednie także na sztuczną nawierzchnię czy halę - to Joma Dribling nie zawiedzie. Obuwie polecane także jako buty do piki nożnej dla dzieci.

Brak opini

Zobacz także

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano do listy życzeń
Dodano do porównania

W tym sklepie internetowym korzystamy z plików cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji zawiera Polityka prywatności.