Kask narciarski Cairn Electron Visor SPX 2
Cairn- kask narciarski chroniący głowę
- zapewnia komfort użytkowania
- dla amatorów i zaawansowanych narciarzy
- wygodna szyba, przyłbica z panoramiczną soczewką cat. 2
Kask narciarski z przyłbicą Electron Visor to propozycja znanej na całym świecie francuskiej firmy CAIRN, lidera w dziedzinie sprzętu ochronnego i górskiego. Kask wyróżnia się połączeniem klasycznej wersji z panoramiczną soczewką w postaci przyłbicy.
Przyłbica kasku wykonana jest z szybki Evolight NXT®. Są one dostępne w kilku kolorach, idealnie dopasowanych do kolorystyki kasku. Ich odcień różni się w zależności od jasności, od kategorii 1 do kategoria 3, dla idealnego widzenia na stoku przy każdej pogodzie. Dzięki zastosowaniu technologi, In - Mold, wersja Electron Visor charakteryzuje się maksymalną wytrzymałością, niezwykłą lekkością i bardzo dobrą amortyzacją.
Komfort użytkowania kasku zapewnia regulowana wentylacja i wyjmowana wewnętrzna wyściółka. Dodatkowym atutem tego modelu jest niezwykle przystępna cena.
Jak większość kasków CAIRN, poprzez zastosowanie systemu Wheel Fit, również ten model gwarantuje idealne przyleganie i precyzyjne dopasowanie rozmiaru.
Kask na narty CAIRN Electron Visor jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących amatorów białego szaleństwa na stokach.
Waga kasku: 450g
Kategoria szyby kasku: Cat. 2
Brak opini