kask narciarski z szybą Cairn

Kask narciarski z szybą Cairn Stellar Visor

Cairn
06060600154/56
Chwilowo brak w magazynie
839,99 zł

- kask z wymienną szybką

- gratis dodatkowa szyba

- nowoczesny design

- niezwykle lekki

Kolor
  • biały
  • granatowy
Rozmiary
  • 54/56
  • 56/58
  • 59/61

 

Kask Cairn Stellar Visor to połączenie najnowszej technologi i komfortu użytkowania. Oryginalnie połączenie kolorów sprawia, że poczujesz się wyjątkowym narciarzem na stoku i poza trasami.

Szyba zastosowana w kasku, sprawia, że nie ponosisz dodatkowych kosztów gogli. Kask doskonale sprawdza się w każdych warunkach na stoku. Szczególnie zadowoleni są narciarze noszący na co dzień okulary.

Francuski producent sprzętu narciarskiego zwraca także szczególną uwagę na bezpieczeństwo, dlatego kaski Cairn posiadają najnowsze technologi zabezpieczające narciarza przed skutkiem upadku.

Kask narciarski Cairn, posiada:

- panoramiczną szybę + gratis żółta szyba

- regulowaną wentylację

- nauszniki OSS

- pokrętło regulacyjne pracujące na ząbkowanej klamrze, pozwalającej precyzyjnie zachować ustawienia

- odpinaną wyściółkę, którą można w każdej chwili wyprać.

Technologie zastosowane w kasku Cairn Stellar Visor:

HHZ (Hybrid Helmet Zone) – Technologia hybrydowa złożona z dwóch struktur. Posiada w sobie ABS który gwarantuje najwyższa ochronę w najbardziej czułych miejscach na głowie oraz system  In - Mold który pozwolił zredukować wagę, znacząco podniósł komfort użytkowania oraz wentylację.

OSS – Optimized Sound System – System zastosowany wyłącznie w nausznikach  kasków Cairn. Pozwala na jednoczesną ochronę przed zimnem, idealne dopasowanie do ucha, a także podwyższa przepuszczanie dźwięków w trakcie korzystania z kasku. Jest to kluczowe w kwestii bezpieczeństwa na stoku.

Waga: 620g

Rzmiary kasków Cairn Stellar Visor:

S - 54-56 cm

M - 56-58 cm

L - 59-61 cm

No reviews

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano do listy życzeń
Dodano do porównania

W tym sklepie internetowym korzystamy z plików cookie, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji zawiera Polityka prywatności.